Ağaoğlu MY CİTY BAHÇEŞEHİR
E-Bülten Ana Sayfa Site HaritasıİletişimEnglish
Flash

Ağaoğlu Avrupa'da...

Bilgi ve birikimimizi Avrupa'ya taşıyoruz...

My Club

Sağlıklı ve Konforlu
Yaşam Merkezleri!

Ağaoğlu Şirketler Grubu, "My" konseptli yatırımlarının ortak paydası My Club ile sağlıklı ve konforlu yaşam merkezleri sunuyor.

My Club, sosyal, kültürel ve sportif bir merkez olmanın yanı sıra; Ağaoğlu kalitesi, konforu ve misafirperverliği ile yeni bir yaşam yaratıyor.

My Club; açık-kapalı yüzme havuzu, sauna, buhar banyosu, Türk hamamı, fitness center, restoran, kafe, bar gibi hizmetleri ve indoor-outdoor aktiviteleri ile çağdaş, sosyal ve keyifli bir yaşamın tüm olanaklarını üyelerine sunuyor.

My Club üyeleri, masaj uzmanlarımızın usta elleri sayesinde bütün günün yorgunluğunu yarım saatte atıyor.

My Club, eğitmenler eşliğinde güvenilir ve bilinçli spor yapabilme olanağının yanı sıra; trekingten karaokeye, halı saha turnuvasından bowlinge, şiir ve müzik dinletilerinden pikniklere kadar birçok aktiviteyi üyeleri ile buluşturuyor.

Üyeler, My Club'da bulunan kuaför, solaryum ve güzellik salonu gibi olanaklar ile kendilerine daha çok zaman ayırma fırsatını yakalıyorlar.

Ağaoğlu'nun tüm projelerinde yer alan My Club konsepti, Bahçelievler My City'de de sizleri yeni bir yaşam biçimine davet ediyor. My Club üyeleri, kendilerine iyi bakacak, formlarını koruyacak, hayatın tadını çıkaracak ve Ağaoğlu'nda yaşamanın ayrıcalığını hissedecekler

Daha fazla bilgi için : www.benimkulubum.com