Ağaoğlu MY CİTY BAHÇEŞEHİR
E-Bülten Ana Sayfa Site HaritasıİletişimEnglish
Flash

Ağaoğlu Avrupa'da...

Bilgi ve birikimimizi Avrupa'ya taşıyoruz...

My City Bahçelievler'de Yaşam

Bahçelievler'de uzun süredir beklenen güvenli site yaşamı My City Bahçelievler'le hayat buluyor. Toplam 1220 daire ve 1+1, 2+1, 3+1'lerden oluşan 35 farklı daire tipi, uzun araştırmalar sonucu her türlü ihtiyacı ve arayışı karşılamak için tasarlandı. Kapalı otopark, açık ve kapalı havuz, tenis, basketbol, voleybol sahaları hayatınızı zenginleştirmek ve kolaylaştırmak için düşünüldü. Yangın alarm sistemi, yatak odası ve salonda klima, aspiratör, kombi cihazı, ankastre bulaşık makinesi, fırın ve ocak evinizde sizleri bekliyor. Yaşam kalitenizi daha da artırmak amacı ile, her daireye özel depo alanı ve jeneratör hizmeti sunuluyor. Ağaoğlu güvencesiyle gerçekleştirilecek olan My City Bahçelievler, en son yönetmeliğe uygun şekilde, radye temel üzerine tünel kalıp sistemi ile inşa ediliyor.

 

 

 

Akasya Blokları

3+1 ve 2+1'lerden oluşan 7 blok ve 348 dairesiyle Akasya, yeni bir hayata başlamak için aradığınız her şeye sahip. Sabah balkona çıkıp yeni bir güne merhaba diyebileceğiniz gibi, Fransız balkon seçeneğiyle, dışarıdan bakıldığında tam bir çiçek bahçesi gibi görünen bir eve sahip olabilir; havuz ve diğer sosyal imkânlar sayesinde, şehrin merkezinde, şehrin kalabalığından kaçıp, sağlıklı bir yaşama kucak açabilirsiniz. Mimari ustalık ve teknolojik üstünlüğün en modern örneklerini görebileceğiniz Akasya tasarımıyla, aynı zamanda sadeliğin ve doğallığın şıklığını taşıyor.   

Erguvan Blokları

3+1, 2+1 ve 1+1'lerden oluşan 17 blok ve 644 dairesiyle Erguvan, My City'nin daire seçeneği bakımından en zengin bölümü. Spiral şekilde yükselen ve alçalan değişik bina yapısıyla Erguvan avlu bahçeleriyle çocuklarınıza, gözünüzün önünde, yeşile doymuş bol oksijenli doğal bir oyun alanı yaratıyor. My City'nin en geniş alanına yayılan Erguvan'da, yaşamın tüm renklerini kucaklayacaksınız.

 

Begonvil Blokları

1+1 ve 2+1'lerden oluşan 3 blok ve 228 dairesiyle Begonvil, My City'nin merkezinde yer alıyor ve benzersiz mimarisi ile hayranlık uyandırıyor. Begonvil sizleri fransız balkonları ve geniş teraslarıyla ferah ve huzur dolu bir yaşama kavuşturacak, dilediğinizde bu dingin yaşamı bir kenara bırakıp İstanbul'un heyecanlı ve eğlenceli hayatına adım atmanıza olanak sağlayacak.