Ağaoğlu MY CİTY BAHÇEŞEHİR
E-Bülten Ana Sayfa Site HaritasıİletişimEnglish
Flash

Ağaoğlu Avrupa'da...

Bilgi ve birikimimizi Avrupa'ya taşıyoruz...

Yaşam Projeleri

My Office 212 (Basın Ekspres)

Ağaoğlu konforu şimdi de ofiste
Ağaoğlu, konut sektöründeki üstün nitelikteki yapı anlayışını şimdi de iş hayatına taşıyor. My Office 212'yi iş dünyasının hizmetine sunuyor.

Detaylı bilgi için : www.myoffice212.com

My Office Gold (Maltepe)

My Office Gold ile modern ve nitelikli ofis hayatı …
Ağaoğlu, My Office Gold ile nitelikli ofis kavramını hayata geçiriyor. İş dünyası açısından hızla gelişen Maltepe’de yer alan projede , günün her saatinde organize edilebilen en son teknoloji ekipmanlar ile donatılmış toplantı salonlarından, CIP Havalimanı Transferine, 24 saat asistan hizmetlerinden tam donanımlı fitness salonuna kadar tüm hizmetler yer alıyor.

Detaylı bilgi için : www.agaoglu.com.tr

My World Europe (Ayazma)

My World Europe, Başakşehir-Ayazma’da Atatürk Olimpiyat Stadı’na komşu yaklaşık 200 dönümlük bir arazi üzerinde kuruluyor. Geçmişteki tüm Ağaoğlu projeleri gibi ister yaşam ister yatırım amacıyla olsun sizlerin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarlandı.

Detaylı bilgi için : www.myworld-europe.com

My Office (Ataşehir)

İş Dünyasının Kalbinde Taht Kurun
Sizi iş hayatının kalbine, Ataşehir’e davet ediyoruz. Çünkü Ataşehir, İstanbul’un yeni ve çabuk gelişen bölgelerinin başında geliyor. Finans merkezi olma yolunda hızla ilerliyor. Asya ve Avrupa yakalarındaki iş merkezlerine ulaşım kolaylığı sağlayan ideal konumda bulunuyor. Hepsinden önemlisi Ataşehir’de “My Office” bulunuyor.

Detaylı bilgi için : www.agaoglu.com.tr

My Town (Ispartakule)

Ağaoğlu Avrupa'ya 2.kez hayat veriyor...
Sadece konut değil, hayata değer katan farklı yaşam alanları tasarlayan Ağaoğlu, My Town projesi ile Ispartakule'de sizin için yepyeni bir yaşam inşa ediyor.

Detaylı bilgi için : www.mytown.com.tr

My Prestige (Ataşehir)

Ataşehir'in ilk ofis projesi My Prestige...
Ağaoğlu, My Prestige ile geleceğin ofislerinin temelini, İstanbul ve Türkiye'nin yakın gelecekteki finans merkezi Ataşehir'de atıyor.

Detaylı bilgi için :www.agaoglumyprestige.com

My Roseville (Çekmeköy)

Doğayla baş başa...
Çekmeköy'de prestij sembolü butik bir villa projesi My Roseville, doğanın sesi ve rengiyle baş başa kalmak isteyenlere eşsiz bir yaşam alanı sunuyor.

Detaylı bilgi için : http://myroseville.agaoglu.com.tr/

My Towerland (Ataşehir)

Yaşam Mimar Ağaoğlu, hayalini kurduğunuz yaşam biçimiyle ilgili beklentilerinizi daha da yükseklere taşyor. İstanbul'un en önemli yerleşim merkezlerinden Ataşehir'de bir ilke imza atıyor; My Towerland.

Detaylı bilgi için : www.mytowerland.com

My World (Ataşehir)

Artık dünyanın merkezi sizsiniz...
Mimari konsepti kusursuz tasarlanmış, sosyal faaliyetleri sınırsız düşünülmüş, teknolojik altyapısı ve güvenlik donanımı sağlam kurulmuş bir dünya. Burası, My World Ataşehir.

Detaylı bilgi için : www.myworld.com.tr

Eltes Güneşi (Ümraniye)

Yarının kalite anlayışı, bugünden evinizde...
Eltes Güneşi'nin kalite anlayışı, her Ağaoğlu projesinde olduğu gibi günümüz şartlarının ötesinde hazırlandı. Sağlam zeminde yükselen üst düzey inşa teknolojisiyle, kendinizi tam anlamıyla güvende hissedecek; evinizin her metrekaresinin maksimum verimlilikte tasarlandığını ilk bakışta fark edeceksiniz.

Detaylı bilgi için : www.eltesgunesi.com

Eltes Gold Residence (Ümraniye)

Evde Otel Konforu...
Ağaoğlu, Eltes Gold Residence ile sizi kendi evinizde kral dairesi konforuyla ağırlıyor. 20 farklı tipte 231 daireli Eltes Gold Residence'ta housekeeping'ten vale'ye, özel alışveriş merkezinden güvenliğe, balkon-bahçeden havuz ve SPA'ya kadar pek çok ayrıcalık günlük yaşamınızın bir parçası haline geliyor.

Detaylı bilgi için : www.eltesgoldresidence.com

My Home (Çengelköy)

Güzelliğiyle göz kamaştırıcı bir İstanbul köyü...
Ağaoğlu My Home projesini oluştururken amacımız, geçmişten günümüze uzanan bir esintiyi, bir düşü, bir hayat kesitini yeniden canlandırmaktı. Şimdi ise, hayalleri gerçeğe dönüştürmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

 

My Dream (Altunizade)

Şehrin tam ortasında ama yeşillikler içinde bir düşler beldesi...
Modern mimarisi, sağlam yapı teknolojisi ve çağdaş kent insanının ihtiyaç duyacağı pek çok sosyal aktiviteyi bir arada sunan My Dream, günümüz koşullarının en doğru projesi.

 

My Town (Ümraniye)

İstanbul'un kalbinde mükemmel bir yaşam projesi...
Çağdaş insanın ihtiyaç duyacağı tüm sosyal olanakları bir arada yaşayabileceğiniz Ağaoğlu My Town'da rahatınız, güvenliğiniz ve mutluluğunuz için hiçbir detay atlanmadı.

 

My Country (Çekmeköy)

Geleneksel kır evi tarzıyla modern mimarinin ideal uyumu...
Yeni bir evin çok ötesinde, yepyeni bir hayat biçimi... Kentin gürültüsü ve karmaşasından uzak, alabildiğine doğal bir ortamda, kent yaşamının tüm konforu ile iç içe bir hayat.

 

My City (Ümraniye)

Bütünüyle şehirli My City...
Ağaoğlu'nun ilk projesi My City Ümraniye'de yaklaşık 600 aile ayrıcalıklı bir yaşam sürüyor. Yeşillendirilmiş alanlarla huzurlu bir atmosfer oluşturulan My City'de, yüksek inşaat teknolojisiyle site sakinlerinin geleceği sağlam temeller üstüne kurulmuş durumda.

 

My Village (Samandıra)

"Benim" demek isteyeceğiniz her şey hayatınıza girmek üzere...
Ağaoğlu My Village, merkezi noktalara yakınlığıyla ideal bir yaşam alanı sunan Samandıra'da, 5 katlı konaklar ve tripleks villalardan oluşan benzersiz bir yerleşim.